Relacja z Andrzejek wsi Pogórze

Szanowni Państwo, gdy emocje już opadły po „gorączce piątkowej nocy”, pokusiliśmy się o krótkie podsumowanie. Po bardzo udanych Dożynkach Gminnych postanowiliśmy pójść dalej i zorganizować następną imprezę integrującą mieszkańców Naszej pięknej wsi. Andrzejki wsi Pogórze można określić jednym słowem – SUKCES ! Ale na ten sukces pracowało wiele osób, tj. Sołtys Pogórza Adam Pałasz wraz z Radą Sołecka w osobach: Beata Dobrowolska, Wanda Tobiańska, Mateusz Szmidt, Piotr Taczała, Sylwester Raducha i Aleksandra Polańska. Nie można tu pominąć Naszego niezawodnego mistrza obiektywu Marcina Krauze, który utrwala dla Was te wszystkie niezapomniane chwile. Sala wypełniona po brzegi wspaniałymi gośćmi to dla Nas największa nagroda. Bez Was nie byłoby tej znakomitej zabawy do późnych godzin nocnych ! Wśród Naszych znamienitych gości znaleźli się również Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek oraz jego zastępca Marcin Kopitzki wraz z małżonkami. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i stworzenie niezapomnianej atmosfery ! Dziękujemy również wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w stworzenie tego wydarzenia  W nową kadencje wchodzimy z „przytupem” i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby zintegrować jak największą liczbę naszych mieszkańców. Liczymy, że dzięki temu każdy z Was zaangażuje się w rozwój i upiększanie Naszego wspólnego domu jakim jest Pogórze ! Zapraszamy do zapoznania się z Andrzejkową relacją fotograficzną 🙂 Do zobaczenia !